Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Deklaroj se... .....????????

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Deklaroj se... .....???????? prej Mon 27 Apr 2009, 19:05

Admin

Admin
Administrator
Administrator
Deklaroj se... .....????????

http://www.kupid.tk

2 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Tue 12 May 2009, 13:22

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
se ke per te vdek te enjten Very Happy

3 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Tue 12 May 2009, 14:48

Admin

Admin
Administrator
Administrator
deklaroj se do ndodhi e kunderta Very Happy

http://www.kupid.tk

4 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Wed 13 May 2009, 16:33

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
vdes un per ju te dy siper pa merak ....hahha

5 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Tue 26 May 2009, 12:02

Esmi

Esmi
member
member
deklaroj se ka fillu nje vape e tmerrshme

6 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 29 May 2009, 03:27

Bad Girl

Bad Girl
member
member
...se jam sh e merzitur...

7 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 29 May 2009, 06:14

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
DEKLAROJ SE PO FILLON TE HAPET PRAP KOHA...

8 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 29 May 2009, 11:53

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
se me vjen te vras veten ne keto momente...

9 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Wed 03 Jun 2009, 10:20

Esmi

Esmi
member
member
...se Te Dua akoma me sh...

10 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Wed 03 Jun 2009, 16:55

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
deklaroj se ... Sad se edhe nese sdo jem duke jetuar kam dashur dike vertet perjetesisht....

11 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 05 Jun 2009, 01:08

Esmi

Esmi
member
member
Deklaroj se Sot eshte nje Dit sh e Bukur

12 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 05 Jun 2009, 08:06

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
deklaroj se edhe une mendoj si kjo siper...

13 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Mon 02 Nov 2009, 11:22

Adela

Adela
Administrator
Administrator
Deklaroj se jam sh e lodhur ne kto momente

14 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Thu 08 Dec 2011, 22:41

jetmira

jetmira
member
member
Deklaroj,se Baba Gjyshi i Vitit te Ri nuk do te vije edhe per kete vit,pasi i eshte mbaruar nafta dhe nuk ka mundesi ta bleje.(me vjen keq per femijet).

15 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Fri 09 Dec 2011, 05:18

Admin

Admin
Administrator
Administrator
jetmira shkruajti:Deklaroj,se Baba Gjyshi i Vitit te Ri nuk do te vije edhe per kete vit,pasi i eshte mbaruar nafta dhe nuk ka mundesi ta bleje.(me vjen keq per femijet).
Deklaroj se Babagjyshi i Vitit te Ri ka gjet dashnore prandaj nuk vjen edhe kete vit Razz

http://www.kupid.tk

16 Re: Deklaroj se... .....???????? prej Tue 20 Dec 2011, 11:40

jetmira

jetmira
member
member
Admin shkruajti:
jetmira shkruajti:Deklaroj,se Baba Gjyshi i Vitit te Ri nuk do te vije edhe per kete vit,pasi i eshte mbaruar nafta dhe nuk ka mundesi ta bleje.(me vjen keq per femijet).
Deklaroj se Babagjyshi i Vitit te Ri ka gjet dashnore prandaj nuk vjen edhe kete vit Razz
Ketu ke shume te drejte,te mbeshtes mendimin.

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi