Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


You are not connected. Please login or register

Shprehja qe ju pelqen me shume

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shprehja qe ju pelqen me shume prej Mon 27 Apr 2009, 19:05

Admin

Admin
Administrator
Administrator
?

http://www.kupid.tk

2 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sun 03 May 2009, 20:24

Admin

Admin
Administrator
Administrator
po noj gjo tjeter? Razz Razz Razz Razz Razz

http://www.kupid.tk

3 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Mon 04 May 2009, 08:14

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Admin shkruajti:po noj gjo tjeter? Razz Razz Razz Razz Razz
hahahahahahhahahahahahhahahaha sa fixuese kjo shprehje Razz

4 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Mon 11 May 2009, 16:47

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
hahah adel lere mos e pyet per ate shprehje,se kur kam fol per her te par me njerin ne cdo tre sek i thoja po ndonje gje tjeter cme thua,ehe ndonje gje tjeter cme thua...se sme vinte fjal tjeter ndermend

5 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 26 May 2009, 12:07

Esmi

Esmi
member
member
Never don't forget because don't have people Perfec in the World!!!

6 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 26 May 2009, 13:01

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Tërë gjithësia e shkrirë në një qenie - kjo quhet dashuri. (HYGO)


kjo eshte tragjedia me e madhe ne jete te kesh gjithcka, dhe te mos kesh ate qe do (mopasan)

7 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sat 30 May 2009, 02:18

Esmi

Esmi
member
member
The worst feeling is not being lonely ,
it's being forgotten by someone you couldn't forgot ...

8 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sat 30 May 2009, 07:04

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
*"Love does not begin
and end the way we seem to think it does. Love is a battle, love is a war;
love is a growing up."

9 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sun 31 May 2009, 12:04

Esmi

Esmi
member
member
Nuk ju kerkova une të me lindni, ndaj me lini të jetoj.

10 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sun 31 May 2009, 12:07

Esmi

Esmi
member
member
Ndonjehere mjafton nje cast per te harruar nje jete..e ndonjeher nuk mjafton e tere jeta per te harruar nje cast...

11 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sun 31 May 2009, 13:17

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Guximi qendron te buzeqeshja kur zemra qan. pra nese jeta te jep 1000 arsye per te qare ti tregoji asaj se ke 1000 arsye per te qeshur, pasi nuk nate aq te erret dhe te gjate sa te pengoje lindjen e djellit!

12 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Sun 31 May 2009, 15:16

Esmi

Esmi
member
member
Mos u kenaq me horizontin..kerko pafundesine!!!

13 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Mon 01 Jun 2009, 10:51

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Jeta është vuajtje, shkaku i vuajtjeve është dëshira për jetë, për t'u liruar nga vuajtjet duhet liruar nga emocionet dhe dëshira për jetë.

14 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Mon 01 Jun 2009, 11:29

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Kontrollimi i te arsyetuarit nga llogjika e purifikuar e nje shoqerie eshte djepi i ngazellimit te njerezimit.

15 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 02 Jun 2009, 10:58

factoяi-(Admin)

factoяi-(Admin)
Administrator
Administrator
Cdo Gabim Ka Pendim Por e Kaluara Nuk Ka Kthim........

16 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 02 Jun 2009, 14:44

Esmi

Esmi
member
member
Në qoftë se miqësia nuk përmban dashuri, dashuria përmban miqësi.
De Koster

17 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 02 Jun 2009, 14:53

Esmi

Esmi
member
member
mi hano dato gli occhi
e mi hano detto guarda
mi hano dato il cuore
e mi hanno detto ama
ma non mi hano detto
che con duegli occhi
avrei pianto
e con quel'cuore soferto....

18 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Tue 02 Jun 2009, 17:52

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Kjo kenga e kthere ne gjinine mashkullore hahahahmbizoteronte nje qetesi...ne ate nate gjithcka pushonte...kisha shume nevoje per te ...ne ato caste me mungonte...ne keto rruge pa njeri ku asgje nuk ekzistonte ...mu kujtua ai djale...zeri i tij kur me thonte...te dua shume...mos me ler vetem....kam shume frike te rri pa ty...eshte bote e eger....dhe pastaj me perqafonte...dhe pas vetes me pushtonte...e ndjeja doren e tij gjithe trupin ma pershkonte....hej nje bote tjeter na priste me pas...i kam ne duar lotet e tij...dashuronte si i cmendur ...si i marre...Nuk mundem ta imagjinoj....se ty te kam humbur vertet...dikur une luaja me ndjenjen e tij...e sot e vuaj vete...me duket se asnejhere....sdo dashuroj me kaq force....e jane kujtimet qe me shkaterrojne....dikur....nuk mundem ta imagjinoj...

19 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Wed 03 Jun 2009, 10:15

Esmi

Esmi
member
member
Dikush pret shiun per te mos qare vetem.

20 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Wed 03 Jun 2009, 16:53

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
Jeta eshte iluzioni i papare i lumturise...ndodh vetem ne enderr te jesh 100% i tille...sidomos kur je i dashuruar....

ps:made by me

21 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Fri 05 Jun 2009, 01:13

Esmi

Esmi
member
member
Meso nga gabimet e te tjerve,jeta eshte teper e shkurter per ti bere te gjitha vete!!!

22 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Fri 05 Jun 2009, 08:02

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥

ღ♥-BarbieKissie-ღ♥
Administrator
Administrator
jeta esht e shkurter kur dashuria eshte e vertete edhe e lumtur...

23 Re: Shprehja qe ju pelqen me shume prej Thu 08 Dec 2011, 07:46

jetmira

jetmira
member
member
me behet qejfi!!!!

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi