Www.Qershia.Tk

Www.Qershia.Tk .................. Aty ku virtualiteti kthehet realitet!!!


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmërim & Ngjitës [0]

12122011
Duket se ndarja nga basketbollisti Kris Humphries pas vetëm 72 ditësh nuk e ka ndalur superyllin televiziv, Kim Kardashian të realizojë edhe një seri fotosh joshëse.

Më shumë se fjalët flasin vet imazhet, ndërsa vlen të përmendet se Kim nuk është duke e humbur kurorën e mbretëreshës televizive, duke ia bërë edhe njëherë të ditur basketbollistit se çfarë humbi. /Telegrafi/nga DardanK - Komentet: 1 - Shikime: 1148
09122011
Meta fton Ramen ne nje debat publik

Kreu i LSI-se ne vijim e intervistes se tij ne Top Story ne Top Channel ka refuzuar replikat ne distance me kreun e PS-se Edi Rama dhe e ka ftuar ate ne nje debat publik pasi sipas tij kjo do t’i sherbente te gjitheve. Me tej Meta ka shtuar se Rama ka zhbere Partine Socialiste duke e futur ate ne zgjedhje pa nje program.

“Une nuk bej replike ne distance. Jam gati te perballem ne nje debat publik me Ramen. Shpreh keqardhjen me te madhe qe atij po i dhimbset kaq shume...

nga Admin - Komentet: 0 - Shikime: 827

Temat [2]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement